Aktuálně

Krajské finále v plážovém volejbalu dívek

 2.6.2017 se naše studentky zúčastnili krajského přeboru Olomouckého kraje v plážovém volejbalu v Kojetíně. Oba naše páry se nakonec utkali ve finále turnaje a tím si vybojovali účast na republikovém finále v Praze, které se uskuteční 16.6.2017.

Gratulujeme a držíme palce do dalších bojů.

 Studentky které naši školu reprezentovaly :
 Vítězné pár  - Terka...

Celý text

Okresní kolo volejbalu dívek - nižší gmnázium

10.4.2017 se naše studentky z nižšího gymnázia účastnili Okresního kola ve Volejbale dívek kategorie IV.  na hale Sportcentra-DDM. Svoji skupinu vyhráli, ale ve finále nestačili na studentky ZŠ Železného. 
Naši školu reprezentovali : 02.B. Drmolová Ema, Stopková Barbora, 03.A.Pořízková Tereza, Plísková Magdaléna ,03.B. Tesařová Lucie, Žemličková Klára.
Holkám...

Celý text

O pohár ministryně školství v basketbalu 2017

Basketbal na nižším gymnáziu

Studenti nižšího gymnázia se v březnu opět zapojili do turnaje o pohár ministryně školství. Tentokrát se sice neprobojovali až do finálového turnaje, ale i třetí místo v kraji je pro tento mladý a perspektivní tým úspěch.

Gymnázium reprezentovali: Richard Bálint, Matyáš Müller, Šimon Salay, Martin Čmel, Michal Seidler, Tomáš...

Celý text

Republikové finále volejbalu dívek Karlovy Vary 2017

Úspěch našich volejbalistek.

 

Ve dnech 19.3. – 21.3. 2017 se konalo v Karlových Varech republikové finále středních škol.

Naše družstvo pod vedením Zuzany Bálintové, ve složení: Dvořáčková Klára, Hůsková Aneta,

Brodzianská Barbora, Muzikantová Jana, Baláková Tereza, Boudová Veronika, Strnadlová Tereza,

Slavíková Tereza, Weidenthalerová Aneta a...

Celý text

Okrskové a okresní kolo ve florbalu chlapců

Ve dnech 28. 2. a 2. 3. proběhlo okrskové a okresní kolo ve florbale SŠ chlapců. Naše družstvo bez problémů postoupilo z okrskového kola do okresního finále. Zde po velkém boji (scházel jediný gól) obsadilo 2. místo, čímž nám unikl postup do krajského kola.

GJW reprezentovali: Ondřej Král, Petr Zabloudil, Lukáš Kravák, David Surma, Lukáš Grulich, Filip Halouzka,...

Celý text

Kvalifikace na republikové finále ve volejbalu dívek2017

21. 2. 2017 proběhla ve Frýdku – Místku kvalifikace na republikové finále ve volejbale dívek a chlapců kategorie V. Naše studentky jednoznačně kvalifikaci vyhrály a zaslouženě postupují na republikové finále 20.-21. 3. v Karlových Varech, kde by rády obhájily.

Našim studentkám děkujeme a držíme palce na republiku.

GJW reprezentují: Dvořáčková Klára, Hůsková...

Celý text

Lyžařský kurz 2017

Ve dnech 15. – 20.1. 2017 se studenti prvních ročníků a kvint tradičně účastnili lyžařského kurzu v areálu skipark Gruň. Letošní zima se po dlouhé době opravdu vydařila a tak byly podmínky, i přes drobné mrazy ideální, a studenti si užily nádherný týden plný lyžování na krásně upravených a zasněžených sjezdovkách.

Po několika letech mohl díky dostatku...

Celý text

Kvalifikace na republikové finále v basketbalu hochů 2016

Republiková kvalifikace basketbalu hochů Ostrava 14.12.2016

14.12.2016 proběhla republiková kvalifikace v basketbalu středních škol v Ostravě. Chlapecký tým gymnázia se postupně utkal s týmy z Ostravy a Kroměříže. Po hladké výhře nad týmem z Kroměříže se tým GJW utkal o postup do republikové finále s Ostravou. Po smolné porážce, kdy většinu utkání GJW vedlo...

Celý text

Krajské kolo v basketbalu chlapců středních škol

Ve středu 30.11. 2016 se studenti našeho gymnázia účastnili krajského kola v baskebalu středních škol. Soupeřem jim bylo gymnázium Šumperk a po jasné výhře 97:43 postoupili do republikové kvalifikace konané 14.12.2016 v Ostravě.

Gymnázium reprezentovali: Matouš Pelikán, Richard Müller,Tomáš Bukovec, Jakub Nosek, Dominik Medek, Štěpán Borovka, Petr Křůmal, Vojtěch...

Celý text

Krajské kolo ve volejbalu dívek 2016

 V úterý, 6.12.2016, se naše studentky účastnily krajského kola ve volejbale středních škol v Olomouci. Po vyrovnaných zápasech naše děvčata postupují na kvalifikaci republikového finále do Zlína. Děkujeme zreprezentaci školy.


Naši školu reprezentovaly : Hradilová Marika, Muzikantová Jana, Svobodová Šarlota, Boudová Veronika,Marvanová Aneta, Kocianová...

Celý text

Ohlédnutí za světovým šampionátem ISF ve volejbale

Časopis AŠSK se ohlédnul za světovým šampionátem ISF ve volejbale pořádaném letos v Bělehradu za účasti našich studentek pod vedením Mgr. Zuzany Bálintové a Mgr. Bronislava Klíče.

Odkaz na článek

http://www.assk.cz/dotoho/34/index.html#p=18

Celý text

Krajské kolo ve fotbale kat IV

Krajské kolo ve fotbale -Hranice

Fotbalový tým našeho gymnázia se zúčastnil krajského finále ve fotbale v Hranicích na Moravě. V konkurenci týmů z Hranic, Olomouce a Šumperka jsme obsadili třetí místo a to i přesto, že jsme neprohráli jedinné utkání. Postup nám utekl o skóre, ale i tom je fotbal. Děkujeme týmu za reprezentaci školy a přejeme více štěstí v...

Celý text

MS středních škol ve volejbalu

 

V září se všechny mládežnické volejbalistky VK AGEL Prostějov vrátí do školních lavic. V době začínajícího školního roku 2016/17 se však ještě na chvíli vraťme k závěru toho minulého, kdy proběhlo 24. Mistrovství světa středních škol ve volejbalu. Na tomto šampionátu v srbském Bělehradu totiž Českou republiku reprezentovalo v dívčí kategorii...

Celý text

Mezinárodní sportovně výtvarné setkání

Ve dnech 10.-12. 6. 2016 hostilo Gymnázium Jiřího Wolkera zástupce a studenty z partnerských škol z německé Hoyerswerdy a polské Środy. Několik desítek studentů pod vedením svých kantorů se sjelo již v pátek 10.6. ve večerních hodinách do Prostějova. Sobotní program byl nabitý. Účastnící výtvarné sekce, kterých bylo úctyhodných 17, měli pod vedením Mgr....

Celý text

Národní finále Středoškolských her ve volejbale

Titul obhájen!!!

Národní finále Středoškolských her ve volejbale se konalo ve Žďáru nad Sázavou. Družstvo GJW tvořené ze studentek - Stavinohová Adéla, Boudová Veronika, Marvanová Aneta, Kocianová Kateřina, Slavíková Tereza, Strnadlová Tereza, Weidenthalerová Aneta, Baláková Tereza, Masopustová Eliška, Muzikantová Jana -  dominovalo. V základní skupině...

Celý text

Medaile z finále SPORTOVNÍ LIGY ZŠ v basketbale chlapců

Studenti Gymnázia Jiřího Wolkera obsadili třetí místo v celorepublikovém finále Poháru ministryně školství. Soutěž pod hlavičkou SPORTOVNÍ LIGA ZŠ, do které se zapojilo 770 základních škol či víceletých gymnázií a kterou odehrálo přes 11 tisíc dětí, měla finálový turnaj 26.-27. 4. v Jindřichově Hradci. 

 Naši studenti se museli nejdříve prokousat sítem...

Celý text

Republiková kvalifikace v basketbale základních škol

V úterý 12. 4. 2016 se v Opavě konala republiková kvalifikace v basketbale základních škol, kam po vítězstvích v okresním a krajském kole postoupil i tým našeho gymnázia.

Družstvo ve složení Matouš Pelikán, Jakub Flajsar, Radek Flajsar, Richard Müller, Vojtěch Trampota, Jakub Sonnevend, Michal Seidler, Martin Čmel, Tomáš Koleňák a Richard Bálint v Opavě opět...

Celý text

Okresní kolo ve volejbale dívek IV. kategorie

V pondělí 4. 4. 2016 se děvčata nižšího gymnázia zúčastnila okresního kola ve volejbale dívek IV. kategorie. Umístila se na 3. místě.

Naši školu reprezentovaly - Pořízková Tereza, Kocourková Katka, Sedláčková Nikola, Začalová Martina, Kašinová Gabriela, Kratochvílová Kristýna,...

Celý text

Kvalifikace na republikové finále v basketbalu SŠ Kroměříž 2016

Ve středu 27. 1. 2016 se v Kroměříži uskutečnila republiková kvalifikace v basketbalu středních škol. Chlapecké družstvo našeho gymnázia po jasných vítězstvích v okresním a krajském kole těsně prohrálo obě utkání se střední školou z Nového Jičína a Gymnáziem Kroměříž. V turnaji nakonec obsadilo 3. místo.

Za vynikající reprezentaci školy děkujeme...

Celý text

Kvalifikace na republikové finále ve volejbale, 14. 1. 2016

Ve čtvrtek 14. 1. 2016 se konala na Gymnáziu Olomouc Čajkovského kvalifikace skupiny E na republikové finále ve volejbale kategorie hochů a dívek ZŠ a SŠ, ročníků 1998 až 2000. Soutěže se zúčastnili vítězové krajských kol Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského kraje.

Naše děvčata se bez problémů probojovala do republikového kola, které se bude konat 28. a...

Celý text

{"prihlaseny":0,"jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"","ano":"Ano","ne":"Ne"}
https://tv.gjwprostejov.cz/
https://tv.gjwprostejov.cz/?stranka=5
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému