Aktuálně

Prostějovská laťka 2019

V úterý 10. 9. se studenti Gymnázia Jiřího Wolkera zúčastnili soutěže ve skoku vysokém Prostějovská výška. Soutěž v kategorii dorostenců studenti GJW naprosto ovládli, když získali obě prvenství v soutěži jednotlivců a zvítězili i v soutěži družstev.

Mezi děvčaty zvítězila Tereza Korhoňová, na 2. místě skončila Anna Vystavělová a 3. místo obsadila...

Celý text

Sportovní kurz 2019

Sportovní kurz 2019

Ve dnech 4. – 7. 6. 2019 proběhl sportovní kurz určený pro studenty septim víceletého gymnázia a studenty třetích ročníku všeobecného gymnázia a gymnázia se sportovní přípravou. Studenti měli možnost vyzkoušet celkem osm sportů – beach volejbal, golf, mini golf, plavání, koloběžky, kola, tenis a kuželky. Až na drobné výjimky kurz celou...

Celý text

Wimbledon 2019

Student Gymnázia Jiřího Wolkera v Prostějově vítěz juniorské čtyřhry ve Wimbledonu

Náš student Jiří Lehečka dnes společně se svým spoluhráčem Jonášem Forejtkem vyhrál wimbledonskou juniorskou čtyřhru. K fantastickému úspěchu gratulujeme!

Jiří Lehečka student 2. ročníku gymnázia se sportovní přípravou na Gymnáziu Jiřího Wolkera v Prostějově a...

Celý text

Sportovní hry 2019

Sportovní dny 2019

Ve dnech 26. a 27. 6. 2019 proběhly Sportovní dny GJW. Studenti nižšího gymnázia měli možnost soutěžit v přehazované, vybíjené, florbalu a fotbalu. Studenti vyššího gymnázia soutěžili ve volejbalu, fotbalu, florbalu a softbalu. Skvělou soutěžní atmosféru doplňovalo krásné slunečné počasí, které přispělo k bezproblémové realizaci...

Celý text

Nohejbalová soutěž 2019

Družstvo našich žáků se část roku seznamovalo s nohejbalem. Po dlouhém turnaji konaném na 6 kol si velice rychle osvojili tuto hru a mezi šesti školami v rámci okresu byli nejlepší, když neprohráli ani jeden zápas.Turnaj pod záštitou sportovní komise ukázal žákům tento zajímavý sport a naši studenti v sestavě Vánský Ondřej, Zbožínek David, Ošlejšek Michal a...

Celý text

Krajské finále volejbal chlapci ZŠ

11.4.2019 jsme se v Přerově zúčastnili krajského Finále ve volejbale chlapců kat.IV.
Za účasti pěti škol, jsme se umístili na krásnem 3.místě.
Naši školu reprezentovali : Zbožínek David, Grulich Jan, Trunečka Max, Augustin Aleš, Filip Jan, Flajsar David, Popelka Petr, Vánský Ondřej.
 
 
Klukům za bojovnost a reprezentaci školy děkuji. 
Mgr. Bálintová...

Celý text

Okresní finále volejbalu chlapců ZŠ

Dne 18. 3. 2019 jsme se účastnili okresního finále ve volejbale chlapců ZŠ a NG - kategorie IV. Umístili jsme se na 1. místě. Kluci jednoznačně zvítězili a vybojovali si postup do krajského kola.

Naši školu reprezentovali: Zbožínek David, Grulich Jan, Trunečka Max, Augustin Aleš, Filip Jan, Flajsar David, Popelka Petr, Vánský Ondřej

Klukům za reprezentaci a bojovnost...

Celý text

Okresní finále volejbalu dívek ZŠ

Dne 12.3.2019  jsme se účastnili  Okresního finále ve volejbalu dívek ZŠ a NG - kategorie IV.

Družstvo našeho gymnázia se umísilo na 2. místě.

Naši školu reprezentovali :  Lachmanová Linda, Kočířová Eva, Navrátilová Aneta, Svobodová Anna, Šálková Martina, Vilímová Hana, Vilímová Petra.

Dívkám za reprezentaci a bojovnost děkujeme.

 Mgr.  Bálintová...

Celý text

Lyžařský kurz Malenovice 2019

 

 V termínu 3.-9.3.2019 se konal lyžařský kurz nižšího gymnázia v Malenovicích pod Lysou horou. I přes vyloženě jarní termín, jsme si užili spoustu krásného lyžování a slunného počasí.

Kurz jsme tradičně zakončili závody ve slalomu a povedeným večerním karnevalem masek s diskotékou.

Celý text

Staré Hamry 2019

 V termínu 20. – 25. 1. 2019 se gymnázium Jiřího Wolkera tradičně vydalo na lyžařský kurz do beskydského areálu Skipark Gruň.

Letos na studenty čekaly vynikající sněhové podmínky, a tak ani ranní mrazíky, nemohly pokazit úžasný týden lyžování.

Když se ke všemu ještě přidalo 5 krásných slunečných dnů, zažili studenti jeden z nejpovedenějších...

Celý text

Challenge florbal

28.1.2019 proběhlo krajské kolo v Challenge florbal. Naši studenti ,po vynikajícím výkonu ,sahali na finálovou účast, ale nepodařilo se jim vsítit jednu důležitou branku,a proto se museli spokojit se třetím místem.

GJW reprezentovali:

Petr Pazdera, Ondřej Šup, Adam Jurtík, Filip Sovíček, Michal Slavotínek, David Pařenica, Michal Seidler, Marek Mašek, Michal...

Celý text

Mistrovství republiky středních škol v basketbale

 

Těsně pod vrcholem

Letošní sezona středoškolského basketbalu na GJW se nesla ve znamení obhajoby mistrovského titulu. Po úspěšných kvalifikacích, jsme se vydali na republikové finále, hrané opět v Karlových Varech s cílem loňský titul obhájit.

Vynikajícími výsledky, kdy tým GJW postupně porazil školy z Nymburku, Sokolova, Ústí nad Labem a Brna, jsme se...

Celý text

Hvězdný večer Františka Váni

Jak říkal Tracy McGrady: Když je koš jako stodola

 

S BUDOUCÍM UČITELEM TROJEK FRANTIŠKEM VÁŇOU Je to docela pech. Máte za sebou životní večer a hned po něm se místo návalů radosti a slavení musíte začít stresovat. Protože už ráno vás čeká těžká zkouška na vysoké. Kdy vašeho profesora rozhodně nezajímá, že jste den předtím přepisovali dějiny...

Celý text

Středoškolský pohár v atletice 2019

Dne 8. 1. 2019 se uskutečnil v Ostravě Středoškolský pohár sportovních gymnázií v atletice.

Akce se konala v krásné atletické hale města Ostravy, za účasti 18-ti gymnázií se sportovní přípravou.

Soutěžilo se v těchto disciplínách:

60 m, 60 m překážek, 400 m, 1500 m, 800 m, 200 m, 3000 m, štafety 4x200 m, skok daleký, trojskok,

skok vysoký, vrh koulí, skok o...

Celý text

Basketbal chlapci SŠ 2018

Basketbalový tým našeho gymnázia vykročil úspěšně za obhajobou loňského titulu nejúspěšnější basketbalová střední skola v Čeké republice.

Po vítězstvích v okresním a krajském kole nás čekala republiková kvalifikace v Ostravě o postup na republikové finále. Vítěz kvalifikace si zajistil postup na republikové finále konané opět v Karlových Varech.

Po...

Celý text

Volejbal SŠ 2018

Dne 5.12.2018 se studentky našeho gymnázia zúčastnili krajského finále ve volejbalu dívek SŠ - kat. V.  Za účasti čtyř škol jsme se umístili na krásném 2.místě. Nejtěžším soupeřem nám bylo, jako vždy, gymnázium Čajkovského Olomouc.

Naši školu reprezentovali : Brodzianska B., Kocourková A., Masopustová E., Hůsková A., Krejčiříková V., Jurčíková A.,...

Celý text

Volejbal SŠ 2018 kluci

Dne  29. 11. 2018 se studenti našeho gymnázia zúčastnili Krajského kola ve volejbale hochů kategorie V. pro SŠ a gymnázia. Za účasti čtyř škol jsme obsadili krásné 2. místo.

Naši školu reprezentovali: Borovka Š., Brothánek P., Halouzka F., Grulich L., Kintr J., Klepač A., Michalčík M., Čmel M.

Klukům za vzornou reprezentaci děkujeme a gratulujeme.

Bálintová...

Celý text

Basketbal dívky SŠ 2018

Dne 26. 11. 2018 se konalo v Šumperku krajské finále v basketbalu dívek SŠ. Naše děvčata, po stále zlepšujícím se výkonu, obsadila 3. místo.

GJW reprezentovaly: Antonie Beníčková, Markéta Andrýsková, Sára Kišková, Tereza Zbořilová, Veronika Zacpalová, Andrea Menšíková, Tereza Palová.

Děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Ivan Mlateček

 

Celý text

Fotbalové úspěchy

Fotbalové úspěchy našich studentů.

Na Gymnáziu Jiřího Wolkera máme nejenom talentované volejbalistky a basketbalisty, ale také fotbalisté naší školy se dokázali probojovat do krajského kola.

Žáci nižšího gymnázia ve složení: Vánský Ondřej, Flajsar David, Trunečka Max, Drábek Marek, Vlk Adam, Ošlejšek Michal, Zbožínek David, Borovec Ondřej, Srostlík Michal,...

Celý text

Přespolní běh

4. 10. 2018 se studenti našeho gymnázia zúčastnili okresního finále v přespolním běhu.

Kategorii starších žáků reprezentovalo družstvo z O4. B ve složení Ondřej Vánský, David Flajsar, Aleš Augustin a Jan Filip.

Kategorie středních škol se zúčastnilo družstvo dívek ve složení Tereza Korhoňová, Michaela Černochová, Markéta Crhonková, Anna Vysloužilová a...

Celý text

{"prihlaseny":0,"jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"","ano":"Ano","ne":"Ne"}
https://tv.gjwprostejov.cz/
https://tv.gjwprostejov.cz/?stranka=3
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému