Aktuálně

Okresní finále volejbalu dívek ZŠ

Dne 12.3.2019  jsme se účastnili  Okresního finále ve volejbalu dívek ZŠ a NG - kategorie IV.

Družstvo našeho gymnázia se umísilo na 2. místě.

Naši školu reprezentovali :  Lachmanová Linda, Kočířová Eva, Navrátilová Aneta, Svobodová Anna, Šálková Martina, Vilímová Hana, Vilímová Petra.

Dívkám za reprezentaci a bojovnost děkujeme.

 Mgr.  Bálintová...

Celý text

Lyžařský kurz Malenovice 2019

 

 V termínu 3.-9.3.2019 se konal lyžařský kurz nižšího gymnázia v Malenovicích pod Lysou horou. I přes vyloženě jarní termín, jsme si užili spoustu krásného lyžování a slunného počasí.

Kurz jsme tradičně zakončili závody ve slalomu a povedeným večerním karnevalem masek s diskotékou.

Celý text

Staré Hamry 2019

 V termínu 20. – 25. 1. 2019 se gymnázium Jiřího Wolkera tradičně vydalo na lyžařský kurz do beskydského areálu Skipark Gruň.

Letos na studenty čekaly vynikající sněhové podmínky, a tak ani ranní mrazíky, nemohly pokazit úžasný týden lyžování.

Když se ke všemu ještě přidalo 5 krásných slunečných dnů, zažili studenti jeden z nejpovedenějších...

Celý text

Challenge florbal

28.1.2019 proběhlo krajské kolo v Challenge florbal. Naši studenti ,po vynikajícím výkonu ,sahali na finálovou účast, ale nepodařilo se jim vsítit jednu důležitou branku,a proto se museli spokojit se třetím místem.

GJW reprezentovali:

Petr Pazdera, Ondřej Šup, Adam Jurtík, Filip Sovíček, Michal Slavotínek, David Pařenica, Michal Seidler, Marek Mašek, Michal...

Celý text

Mistrovství republiky středních škol v basketbale

 

Těsně pod vrcholem

Letošní sezona středoškolského basketbalu na GJW se nesla ve znamení obhajoby mistrovského titulu. Po úspěšných kvalifikacích, jsme se vydali na republikové finále, hrané opět v Karlových Varech s cílem loňský titul obhájit.

Vynikajícími výsledky, kdy tým GJW postupně porazil školy z Nymburku, Sokolova, Ústí nad Labem a Brna, jsme se...

Celý text

Hvězdný večer Františka Váni

Jak říkal Tracy McGrady: Když je koš jako stodola

 

S BUDOUCÍM UČITELEM TROJEK FRANTIŠKEM VÁŇOU Je to docela pech. Máte za sebou životní večer a hned po něm se místo návalů radosti a slavení musíte začít stresovat. Protože už ráno vás čeká těžká zkouška na vysoké. Kdy vašeho profesora rozhodně nezajímá, že jste den předtím přepisovali dějiny...

Celý text

Středoškolský pohár v atletice 2019

Dne 8. 1. 2019 se uskutečnil v Ostravě Středoškolský pohár sportovních gymnázií v atletice.

Akce se konala v krásné atletické hale města Ostravy, za účasti 18-ti gymnázií se sportovní přípravou.

Soutěžilo se v těchto disciplínách:

60 m, 60 m překážek, 400 m, 1500 m, 800 m, 200 m, 3000 m, štafety 4x200 m, skok daleký, trojskok,

skok vysoký, vrh koulí, skok o...

Celý text

Basketbal chlapci SŠ 2018

Basketbalový tým našeho gymnázia vykročil úspěšně za obhajobou loňského titulu nejúspěšnější basketbalová střední skola v Čeké republice.

Po vítězstvích v okresním a krajském kole nás čekala republiková kvalifikace v Ostravě o postup na republikové finále. Vítěz kvalifikace si zajistil postup na republikové finále konané opět v Karlových Varech.

Po...

Celý text

Volejbal SŠ 2018

Dne 5.12.2018 se studentky našeho gymnázia zúčastnili krajského finále ve volejbalu dívek SŠ - kat. V.  Za účasti čtyř škol jsme se umístili na krásném 2.místě. Nejtěžším soupeřem nám bylo, jako vždy, gymnázium Čajkovského Olomouc.

Naši školu reprezentovali : Brodzianska B., Kocourková A., Masopustová E., Hůsková A., Krejčiříková V., Jurčíková A.,...

Celý text

Volejbal SŠ 2018 kluci

Dne  29. 11. 2018 se studenti našeho gymnázia zúčastnili Krajského kola ve volejbale hochů kategorie V. pro SŠ a gymnázia. Za účasti čtyř škol jsme obsadili krásné 2. místo.

Naši školu reprezentovali: Borovka Š., Brothánek P., Halouzka F., Grulich L., Kintr J., Klepač A., Michalčík M., Čmel M.

Klukům za vzornou reprezentaci děkujeme a gratulujeme.

Bálintová...

Celý text

Basketbal dívky SŠ 2018

Dne 26. 11. 2018 se konalo v Šumperku krajské finále v basketbalu dívek SŠ. Naše děvčata, po stále zlepšujícím se výkonu, obsadila 3. místo.

GJW reprezentovaly: Antonie Beníčková, Markéta Andrýsková, Sára Kišková, Tereza Zbořilová, Veronika Zacpalová, Andrea Menšíková, Tereza Palová.

Děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Ivan Mlateček

 

Celý text

Fotbalové úspěchy

Fotbalové úspěchy našich studentů.

Na Gymnáziu Jiřího Wolkera máme nejenom talentované volejbalistky a basketbalisty, ale také fotbalisté naší školy se dokázali probojovat do krajského kola.

Žáci nižšího gymnázia ve složení: Vánský Ondřej, Flajsar David, Trunečka Max, Drábek Marek, Vlk Adam, Ošlejšek Michal, Zbožínek David, Borovec Ondřej, Srostlík Michal,...

Celý text

Přespolní běh

4. 10. 2018 se studenti našeho gymnázia zúčastnili okresního finále v přespolním běhu.

Kategorii starších žáků reprezentovalo družstvo z O4. B ve složení Ondřej Vánský, David Flajsar, Aleš Augustin a Jan Filip.

Kategorie středních škol se zúčastnilo družstvo dívek ve složení Tereza Korhoňová, Michaela Černochová, Markéta Crhonková, Anna Vysloužilová a...

Celý text

Prostějovská laťka 2018

V úterý 11. 9. se studenti Gymnázia Jiřího Wolkera zúčastnili soutěže ve skoku vysokém Prostějovská výška. GJW reprezentovala celkem čtyři družstva. V kategorii starších žákyň soutěžily Klára a Lenka Velská a Eliška Slámová, která skončila v jednotlivcích na krásném 2. místě. Družstvo starších žáků startovalo ve složení Jan Filip, Ondřej Vánský a...

Celý text

MS 3x3 basketbal - Bělehrad

Loni v listopadu se týmu z našeho gymnázia podařilo v celorepublikovém finále v Jindřichově Hradci postoupit na Mistrovství světa škol v basketbalu 3x3, které se právě v těchto chvílích koná v srbském Bělehradu. Jak se našemu týmu vede? Sledujte průběžné výsledky online na https\://play.fiba3x3.com/events/a29cb0e6-30cf-4ab1-bd80-fee463619d8a/schedule a živé...

Celý text

GJW vlánde basketbalu na středních školách

O vynikajícím úspěchu studentů naší školy v basketbalu 3x3 středních škol a jejich postupu na MS do Bělehradu jsme Vás již informovali.

Nyní se tým, složený z těchto úspěšných hráčů, probojoval na mistrovství republiky středních škol v pětkovém basketbalu konaném v Karlových Varech ve dnech 25.-26. 1. 2018.

V turnaji, kterého se účastnilo 6 nejlepších...

Celý text

Krajské kolo v basketbalu SŠ

Dne 4.12. se v Prostějově konalo krajské kolo v basketbalu středních škol. Naše chlapecké družstvo potvrdilo roli favorita a postupně jasně přehrálo SOŠPO Prostějov, Slovanské gymnázium Olomouc, Gymnázium Jeseník a Gymnázium Šumperk a zcela zaslouženě postoupilo na republikovou kvalifikaci, kde se utká s týmy z Ostravy a Kroměříže o postup na mistovství republiky...

Celý text

Krajské kolo ve volejbale SŠ

Dne 5.12. 2017 se konalo v Olomouci krajské kolo ve volejbale chlapců.
Turnaje se zúčastnilo domácí družstvo z Hejčína, z Kojetína a naši hoši.
Jelikož se v Prostějově nedělá chlapecký volejbal, byli v naší sestavě basketbalisté a fotbalisté.
Podobně na tom bylo družstvo z Hejčína. Po dramatickém boji jsme domácí udolali až ve třetím setu.
Potom na nás...

Celý text

Volejbal středních škol - okresní kolo

Dne  29.11.2017 se konalo na ZŠ a RG Prostějov okresní kolo ve volejbalu.Naše děvčata a chlapci bez konkurence vyhráli a postoupili do krajského kola, které se odehraje v Olomouci. 

Složení družstva dívek : Juríčková Adriana, Pálová Tereza, Stavinohová Kateřina, Dvořáčková Klára, Dudová Veronika, Hůsková Aneta, Krejčiříková Vendula, Brodzianska Barbora,...

Celý text

Mistři republiky středních škol - basketbal 3x3

Republikové finále v basketbalu 3x3 - Jindřichův Hradec 2017

V dnech 27. – 28.11. 2017 se studenti ze sportovního gymnázia Jiřího Wolkera zúčastnili mistrovství republiky středních škol v basketbale 3x3.

Tato disciplína, která se stane poprvé olympijskou v roce 2020 v Tokiu, je stále populárnější, o čemž svědčí účast celkem 28 středoškolských...

Celý text

Kontakt

Gymnázium Jiřího Wolkera
Kollárova 3
796 01 Prostějov
E-mail: gjw@gjwprostejov.cz
Facebook: facebook.com/gjwprostejov
IČ: 479 222 06
REDIZO: 600 015 157
ID datové schránky: mzugyxh

Předmětové weby

Rychlé odkazy

{"prihlaseny":0,"jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"","ano":"Ano","ne":"Ne"}
https://tv.gjwprostejov.cz/
https://tv.gjwprostejov.cz/?stranka=2
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému