Hlavní stránka > O komisi
Seřadit podle:  Data vytvoření | Názvu
O komisi
pátek 1.9.2017
Komise TV zajišťuje výuku tělesné výchovy ve všech třídách osmiletého gymnázia a čtyřletého gymnázia.
K výuce využíváme v budově školy velkou a malou tělocvičnu, školní posilovnu, venkovní hřiště. Mimo školu využíváme plavecký bazén města Prostějov, tělocvičnu, posilovnu a squashové kurty TK Plus, tělocvičnu Sokol I, atletický stadion Reálného gymnázia.
Dále zajišťuje výuku zdravotní tělesné výchovy pro studenty se zdravotními problémy.
Součástí komise je i výuka teoretických předmětů na gymnáziu se sportovní přípravou, praktické využití teoretických vědomostí ve sportu a kooperace se sportovními kluby.
Každoročně se účastníme velkého množství sportovních soutěží v nichž naši studenti dosahují vynikajících výsledků při reprezentaci gymnázia Jiřího Wolkera.
Celý text
 
Aktuální informace

RPM Prague Open: Jiří Lehečka slaví premiérový titul

Jirka Lehečka, student maturitního ročníku naší školy, je letos na kurtech prostě k nezastavení. Srdečně gratulujeme k vynikajícímu výkonu! https://www.tenisovysvet.cz/.../12426--rpm-prague-open...

Až do semifinále mezinárodního tenisového turnaje Moneta Czech Open, konaného 7. - 12. 9. 2020 dokráčel student maturitního ročníku naší školy Jiří Lehečka. Loňský vítěz juniorské čtyřhry ve Wimbledonu se před… více.

Student Gymnázia Jiřího Wolkera nominován do basketbalového národního A-týmu mužů

Náš student Jiří Lehečka dnes společně se svým spoluhráčem Jonášem Forejtkem vyhrál wimbledonskou juniorskou čtyřhru. K fantastickému úspěchu gratulujeme!

Odkaz na rozhovor s bývalým studentem GJW Františkem Váňou, po získání prestižního ocenění v NBL.

http://www.nbl.cz/clanky/rict-obranu-kluci-me-sezerou-ale-reknu-to.html

{"prihlaseny":0,"jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"","ano":"Ano","ne":"Ne"}
https://tv.gjwprostejov.cz/
https://tv.gjwprostejov.cz/?cast=Vychozi&akce=vypis&idk=51
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému