Hlavní stránka > Základní informace

Sportovní gymnázium

Třída Gymnázia se sportovní přípravou se na GJW otevřela v září 2015. Studentům, kteří vykovávají aktivní závodní sportovní činnost, nabízí skloubení sportovní aktivity a kvalitního gymnaziálního vzdělání. Studenti mimo praktickou výuku Sportovního tréninku, mají ještě teoretickou výuku sportovní přípravy (TSP). Tato kombinace jim umožňuje volitelnou maturitní zkoušku z tohoto předmětu. Ve třetím ročníku mají studenti možnost navštěvovat seminář teoretické sportovní přípravy, který dále rozvíjí teoretické vědomosti v praxi. Výuku těch teoretických předmětů zabezpečuje Mgr. Vendula Zbořilová, která stále spolupracuje s FTK UP v Olomouci. 

Aktuální informace

Náš student Jiří Lehečka dnes společně se svým spoluhráčem Jonášem Forejtkem vyhrál wimbledonskou juniorskou čtyřhru. K fantastickému úspěchu gratulujeme!

Odkaz na rozhovor s bývalým studentem GJW Františkem Váňou, po získání prestižního ocenění v NBL.

http://www.nbl.cz/clanky/rict-obranu-kluci-me-sezerou-ale-reknu-to.html

Tým gymnázia Jiřího Wolkera skončil na druhém místě v republikovém finále středních škol v basketbalu. GRATULUJEME

Odkaz na rozhovor s bývalým studentem GJW Františkem Váňou, po jeho hvězdném utkání...

http://tv.gjwprostejov.cz/hvezdny-vecer-frantiska-vani

16.- 17.1. se koná republikové finále středních škol v Karlových Varech, kde bude obhajovat tým chlapců z našeho gymnázia zlaté medaile.

Tak jim fanděte. 

{"prihlaseny":0,"jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"","ano":"Ano","ne":"Ne"}
http://tv.gjwprostejov.cz/
http://tv.gjwprostejov.cz/sportovni-gymnazium
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému