Články

Náš student Jiří Lehečka dnes společně se svým spoluhráčem Jonášem Forejtkem vyhrál wimbledonskou juniorskou čtyřhru. K fantastickému úspěchu gratulujeme!

RPM Prague Open: Jiří Lehečka slaví premiérový titul

Jirka Lehečka, student maturitního ročníku naší školy, je letos na kurtech prostě k nezastavení. Srdečně gratulujeme k vynikajícímu výkonu! https://www.tenisovysvet.cz/.../12426--rpm-prague-open...

Až do semifinále mezinárodního tenisového turnaje Moneta Czech Open, konaného 7. - 12. 9. 2020 dokráčel student maturitního ročníku naší školy Jiří Lehečka. Loňský vítěz juniorské čtyřhry ve Wimbledonu se před finále zastavil až na poslední chvíli na raketě budoucího vítěze celého turnaje Poláka Majchrzaka. Jirkovi ke skvělým výkonům gratulujeme!

Základní informace k lyžařskému kurzu prvních ročníků a kvint

Běžecký výcvik je z důvodu nepříznivého počasí zrušen!

Odjezd: 15.1. 2018 ve 13:00 od budovy školy. Sraz 12:45

Odjezd za každého počasí.

Návrat: předpokládaný návrat 20.1. 2017 cca v 16:00

Povinná výbava: lyžařská výzbroj a výstroj (sjezdové lyžování)

NUTNÁ PŘILBA a...

Tým studentů GJW Prostějov vyhrál republikové finále v basketbalu středních škol a letos nenašel přemožitele v žádné basketbalové soutěži středních škol, pořádaných AŠSK.

Tým gymnázia se sportovní přípravou postoupil na mistrovství republiky středních škol v basketbalu, pořádaného v termínu 25.-26.1. 2018 v Karlových Varech

Přejeme hodně štěstí

Talentové přijímací zkoušky pro sportovní gymnázium proběhnou v termínu 7. - 8. 2. 2018

V sekci "SPORTOVNÍ GYMNÁZIUM" přidány základní informace o přijímacích zkouškách na gymnázium se sportovní přípravou.

Tým gymnázia Jiřího Wolkera skončil na druhém místě v republikovém finále středních škol v basketbalu. GRATULUJEME

Tým gymnázia se sportovní přípravou ve složení Štěpán Borovka, Adam a Erik Klepačovi a Juraj Páleník vyhrál mistrovství republiky středních škol v 3x3 basketbalu a postoupil na Mistrovství světa ISF do srbského Bělehradu.

Tým gymnázia se sportovní přípravou ve složení Petr Křůmal, Radim Havel, Adam a Erik Klepačovi dosáhli na Mistrovství světa ISF v 3x3 basketbalu v srbském Bělehradu na skvělé 13.místo.

Gratulujeme!

Fotbalové družstvo gymnázia složené převážně ze studentů sportovního gymnázia vyhrálo krajské finále a postoupilo do republikové kvalifikace.

Vloženy "TESTOVÉ BATERIE PRO TALENTOVOU PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKU PRO ŠK. ROK 2018/2019" včetně ukázek provedení.

Talentová zkouškavidea

Seminář TSP

LYŽAŘSKÉ KURZY Z DŮVODU KOVID 19 V ROCE 2021 ZRUŠENY!

{"prihlaseny":0,"jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"","ano":"Ano","ne":"Ne"}
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?